Twee mensen worden
Lies Gallez
Nederlands | 16-04-2026 | 336 pagina's
9789021440880
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Tekst achterflap
Twee mensen worden vertelt het verhaal van Echo. Hoe ze als kind opgroeit in een dorp op de rand van verdwijnen. En hoe ze later besluit een bos te bezetten dat op het punt staat gekapt te worden om het nabijgelegen industrieterrein te vergroten. Het gaat ook over moederliefde en hoe die ten onder dreigt te gaan. Hoe blijf je overeind als er zoveel verdwijnt? Hoever ga je onder het mom van liefde? En wat kunnen we van bomen leren over de wereld waarin we ons staande proberen te houden?
Lies Gallez zoekt naar de raakvlakken tussen stad en natuur, mensen en niet-mensen en onderzoekt de breuklijnen die kunnen ontstaan wanneer het evenwicht onder druk komt te staan. Rauw, bloedeerlijk en meedogenloos wordt haar verhaal voortgestuwd.
Beschrijving
Twee mensen worden vertelt het verhaal van Echo. Hoe ze als kind opgroeit in een dorp op de rand van verdwijnen. En hoe ze later besluit een bos te bezetten dat op het punt staat gekapt te worden om het nabijgelegen industrieterrein te vergroten. Het gaat ook over moederliefde en hoe die ten onder dreigt te gaan. Hoe blijf je overeind als er zoveel verdwijnt? Hoever ga je onder het mom van liefde? En wat kunnen we van bomen leren over de wereld waarin we ons staande proberen te houden?
Lies Gallez zoekt naar de raakvlakken tussen stad en natuur, mensen en niet-mensen en onderzoekt de breuklijnen die kunnen ontstaan wanneer het evenwicht onder druk komt te staan. Rauw, bloedeerlijk en meedogenloos wordt haar verhaal voortgestuwd.
Details
| EAN : | 9789021440880 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 137 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 368 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Keywords : | mens en natuur;milieu;moeders;romans |