Mijn tante Colette
Valérie Perrin
Nederlands | 07-04-2026 | 463 pagina's
9789022341803
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
26,99
Tekst achterflap
2010. De politie neemt contact op met Agnès, haar tante Colette is overleden. Maar dat is onmogelijk, want Colette is al drie jaar dood. Als enige nabestaande keert Agnès terug naar het dorpje Gueugnon in Bourgogne, dat ze lang geleden verliet, om het lichaam te identificeren.In het huisje van Colette sluit Agnès zich dagenlang op en luistert er naar de cassettes waarop haar tante haar hele levensverhaal heeft ingesproken. In het dorp vol herinneringen en stiltes ontvouwt zich stukje bij beetje een verleden vol geheimen.
Beschrijving
2010. De politie neemt contact op met Agnès, haar tante Colette is overleden. Maar dat is onmogelijk, want Colette is al drie jaar dood. Als enige nabestaande keert Agnès terug naar het dorpje Gueugnon in Bourgogne, dat ze lang geleden verliet, om het lichaam te identificeren.In het huisje van Colette sluit Agnès zich dagenlang op en luistert er naar de cassettes waarop haar tante haar hele levensverhaal heeft ingesproken. In het dorp vol herinneringen en stiltes ontvouwt zich stukje bij beetje een verleden vol geheimen.
Details
| EAN : | 9789022341803 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij |
| Vertaler : | Ghislaine van Drunen - Annelies Kin - Nathalie Tabury |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 231 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 706 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 463 |
| Keywords : | romans;geweld;familie;geheimen |