London falling
Patrick Radden Keefe
Nederlands | 02-04-2026 | 395 pagina's
9789046834220
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
29,99
Tekst achterflap
Van de prijswinnende bestsellerauteur van Zeg niets en Het pijnstillerimperium
Een raadselachtige dood, ontstelde ouders op zoek naar de toedracht, een ongekend spannend verhaal vol onthullingen over de Londense onderwereld
In 2019 valt de 19-jarige Zac Brettler van een balkon van een luxe appartement aan de Thames. Tijdens de zoektocht van de rouwende ouders naar antwoorden over de dood van hun zoon doen ze een schokkende ontdekking. Zac had een fantasieleven geleid, waarbij hij zich voordeed als de zoon van een Russische oligarch en de erfgenaam van een miljoenenfortuin. De ouders beginnen te geloven dat het misschien helemaal geen zelfmoord was. En wie is die zakenman Akbar Shamji?
In zijn kenmerkend meeslepende en nauwgezette stijl volgt schrijver en journalist Patrick Radden Keefe de ouders op hun zoektocht naar wat Zac die nacht naar het balkon had gebracht, en hoe de fantasiewereld van een tiener hem het criminele onderwereldleven van de stad had ingetrokken.
London Falling is zowel een hartverscheurende familietragedie als een spannend verhaal over hebzucht, macht en bedrog. Laag voor laag wordt het glamoureuze Londen afgepeld, waarbij de schimmige wereld van zwart geld en corruptie onthutsend aan het licht treedt.
Over Het pijnstillerimperium:
‘Dit boek doet je bloed koken.’ The New York Times Book Review
‘Dit boek staat zó vol onthutsende en schokkende feiten dat je mond keer op keer openvalt.’ The Sunday Times
Beschrijving
Van de prijswinnende bestsellerauteur van Zeg niets en Het pijnstillerimperium
Een raadselachtige dood, ontstelde ouders op zoek naar de toedracht, een ongekend spannend verhaal vol onthullingen over de Londense onderwereld
In 2019 valt de 19-jarige Zac Brettler van een balkon van een luxe appartement aan de Thames. Tijdens de zoektocht van de rouwende ouders naar antwoorden over de dood van hun zoon doen ze een schokkende ontdekking. Zac had een fantasieleven geleid, waarbij hij zich voordeed als de zoon van een Russische oligarch en de erfgenaam van een miljoenenfortuin. De ouders beginnen te geloven dat het misschien helemaal geen zelfmoord was. En wie is die zakenman Akbar Shamji?
In zijn kenmerkend meeslepende en nauwgezette stijl volgt schrijver en journalist Patrick Radden Keefe de ouders op hun zoektocht naar wat Zac die nacht naar het balkon had gebracht, en hoe de fantasiewereld van een tiener hem het criminele onderwereldleven van de stad had ingetrokken.
London Falling is zowel een hartverscheurende familietragedie als een spannend verhaal over hebzucht, macht en bedrog. Laag voor laag wordt het glamoureuze Londen afgepeld, waarbij de schimmige wereld van zwart geld en corruptie onthutsend aan het licht treedt.
Over Het pijnstillerimperium:
‘Dit boek doet je bloed koken.’ The New York Times Book Review
‘Dit boek staat zó vol onthutsende en schokkende feiten dat je mond keer op keer openvalt.’ The Sunday Times
Details
| EAN : | 9789046834220 |
| Uitgever : | Park Uitgevers |
| Vertaler : | Hans E. Van Riemsdijk |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 234 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 33 mm |
| Gewicht : | 601 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 395 |
| Keywords : | brettler zac;criminaliteit;groot-brittannië;politie;londen |