De 44 beste gedichten van de Herman de Coninckprijs 2026
...
Nederlands | 21-03-2026 | 68 pagina's
9789056554736
Paperback / softback
5,00
Voorraad
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789056554736 |
| Uitgever : | Poëziecentrum |
| Publicatie datum : | 21-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 227 mm |
| Breedte : | 166 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 179 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 68 |
| Keywords : | gedichten;bloemlezingen |