Atlas van de middeleeuwen
John Haywood-Michael Wood
Nederlands | 12-03-2026 | 352 pagina's
9789401921237
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
34,99
Korte beschrijving/Annotatie
Historicus John Haywood brengt in zijn boek middeleeuws Europa kleurrijk in kaart.
Tekst achterflap
In ‘Atlas van de middeleeuwen’ brengt de gerenommeerde historicus John Haywood met behulp van 85 levendige, gedetailleerde kaarten de fascinerende wereld van de middeleeuwen tot leven. Middeleeuws Europa werd lange tijd gezien als een tijd van duisternis en verval. Maar achter dit hardnekkige cliché gaat een periode van diepgaande verandering en vernieuwing schuil. Tussen 476 en 1000 n.Chr. voltrok zich een ingrijpende transformatie: oude rijken brokkelden af, nieuwe machten stonden op, religies verspreidden zich en de fundamenten van het moderne Europa werden gelegd.
‘Atlas van de middeleeuwen’ is een onmisbare gids voor iedereen die inzicht wil krijgen in één van de meest dynamische maar vaak verkeerd begrepen tijdperken uit de geschiedenis.
Beschrijving
In ‘Atlas van de middeleeuwen’ brengt de gerenommeerde historicus John Haywood met behulp van 85 levendige, gedetailleerde kaarten de fascinerende wereld van de middeleeuwen tot leven. Middeleeuws Europa werd lange tijd gezien als een tijd van duisternis en verval. Maar achter dit hardnekkige cliché gaat een periode van diepgaande verandering en vernieuwing schuil. Tussen 476 en 1000 n.Chr. voltrok zich een ingrijpende transformatie: oude rijken brokkelden af, nieuwe machten stonden op, religies verspreidden zich en de fundamenten van het moderne Europa werden gelegd.
‘Atlas van de middeleeuwen’ is een onmisbare gids voor iedereen die inzicht wil krijgen in één van de meest dynamische maar vaak verkeerd begrepen tijdperken uit de geschiedenis.
Details
| EAN : | 9789401921237 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 250 mm |
| Breedte : | 180 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 1124 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Keywords : | middeleeuwen;atlassen |