Het vormeloze ongemak
Samantha Harvey
Nederlands | 16-04-2026 | 176 pagina's
9789403138985
Paperback / softback
22,99
Tekst achterflap
De slapeloosheid van Samantha Harvey kwam schijnbaar uit het niets; een jaar lang brengt ze haar nachten door met het najagen van slaap die zelden komt. Ze
heeft alles geprobeerd om het te verhelpen. Niets werkte. Wat gebeurt er als een van de basisbehoeften van de mens niet wordt vervuld? Voor Samantha Harvey leidde extreem slaaptekort tot een rauwe helderheid over het leven zelf. Het vormeloze ongemak is een verrassend inzichtelijke verkenning van herinneringen, schrijven, dood en verdriet, en de wil om te overleven.
Beschrijving
De slapeloosheid van Samantha Harvey kwam schijnbaar uit het niets; een jaar lang brengt ze haar nachten door met het najagen van slaap die zelden komt. Ze
heeft alles geprobeerd om het te verhelpen. Niets werkte. Wat gebeurt er als een van de basisbehoeften van de mens niet wordt vervuld? Voor Samantha Harvey leidde extreem slaaptekort tot een rauwe helderheid over het leven zelf. Het vormeloze ongemak is een verrassend inzichtelijke verkenning van herinneringen, schrijven, dood en verdriet, en de wil om te overleven.
Details
| EAN : | 9789403138985 |
| Uitgever : | De Bezige Bij |
| Vertaler : | Kitty Pouwels |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 214 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Keywords : | autobiografische literatuur;romans;slapen |