Ruimte
Stefan Hertmans-Jos Joosten
Nederlands | 31-03-2026 | 224 pagina's
9789403141169
Paperback / softback
21,99
Voorraad
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789403141169 |
| Uitgever : | De Bezige Bij |
| Publicatie datum : | 31-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 201 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 252 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 224 |
| Keywords : | ontwikkelingsromans;romans |