Mixtape
Laura Buelinckx
Nederlands | 12-03-2026 | 252 pagina's
9789464106237
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Korte beschrijving/Annotatie
Nostalgie en romantiek in een sprankelende debuutroman
Tekst achterflap
Gloria verlangt naar meer pit in haar leven. Op een rommelmarkt tikt ze een doos cassettes op de kop, waarin een bepaalde mixtape haar aandacht trekt. Gloria, die op jonge leeftijd haar moeder verloor, is gefascineerd door het verleden, wil alles verzamelen en bewaren. Ze beluistert de nummers uit vervlogen tijden en denkt na over haar verloren dromen, haar gemis en de keuzes die haar hebben gevormd. Terwijl ze steeds vaker wordt teruggeworpen in het verleden, zal ze een beslissing moeten nemen over haar toekomst. Kiest ze voor voorspelbaarheid of bewandelt ze het avontuurlijke pad?
Beschrijving
Gloria verlangt naar meer pit in haar leven. Op een rommelmarkt tikt ze een doos cassettes op de kop, waarin een bepaalde mixtape haar aandacht trekt. Gloria, die op jonge leeftijd haar moeder verloor, is gefascineerd door het verleden, wil alles verzamelen en bewaren. Ze beluistert de nummers uit vervlogen tijden en denkt na over haar verloren dromen, haar gemis en de keuzes die haar hebben gevormd. Terwijl ze steeds vaker wordt teruggeworpen in het verleden, zal ze een beslissing moeten nemen over haar toekomst. Kiest ze voor voorspelbaarheid of bewandelt ze het avontuurlijke pad?
Details
| EAN : | 9789464106237 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 212 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 306 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 252 |
| Keywords : | cassettes;gen z;nostalgie;roman;romantische komedie;romcom;twintigers;verlies;vintage;besef;besluitvorming;cassette;confrontatie;dromerig;emotioneel;fascinatie;gemis;gezocht;groei;herbeleven;herinnering;herinneringsdrang;identiteit;innerlijk;introspect;introspectie;jeugd;keuze;klank;melancholie;muziekfragment;ontdekking;ontdekkingstocht;ontwikkeling;perspectief;reflecteren;reflectie;rommelmarkt;toekomst;toekomstbeeld;transitie;verandering;verlangen;verlangens;verleden;wending;rouwproces;herinneringen;romans |