Onze laatste wilde dagen
Anna Bailey
Nederlands | 02-04-2026 | 368 pagina's
9789493169630
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
25,99
Tekst achterflap
'Subliem. Het beste wat ik in tijden heb gelezen.’ – WILL DEAN
De Labasques zijn niet zoals andere families. Ze wonen in een hut in de moerassen en verdienen hun brood
met het jagen op alligators voor hun alligator farm. Voor de goede mensen van Jacknife, Louisiana, gelden ze als onrust
stokers, verschoppelingen, mensen om uit de buurt te blijven.Dus wanneer Cutter Labasque dood wordt aangetroffen,
drijvend in het moeras, lijkt niemand zich daar veel van aan te trekken, ook haar twee ruige broers niet.
De enige die vraag tekens zet bij de officiële verklaring van zelfmoord is Cutters jeugdvriendin Loyal May, kort daarvoor teruggekeerd om voor haar bejaarde moeder te zorgen. Loyal verliet Jacknife op18 jarige leeftijd, nadat ze alles had verraden wat haar dierbaarwas. Misschien is er voor haar geen manier meer om vergevingte vinden, maar wél genoegdoening, mits ze in staat is te achter halen wat er werkelijk met Cutter is gebeurd...
Onze laatste wilde dagen is de nieuwe roman van Sunday Times bestsellerauteur Anna Bailey: een zinderende, zweterige,
suggestieve, spannende roman over een hechte gemeenschap en de geheimen die ze verborgen wil houden.
‘Meeslepend, gedurfd en brutaal.’– CHRIS WHITAKER, WINNAAR CWA GOLD DAGGER AWARD
Beschrijving
'Subliem. Het beste wat ik in tijden heb gelezen.’ – WILL DEAN
De Labasques zijn niet zoals andere families. Ze wonen in een hut in de moerassen en verdienen hun brood
met het jagen op alligators voor hun alligator farm. Voor de goede mensen van Jacknife, Louisiana, gelden ze als onrust
stokers, verschoppelingen, mensen om uit de buurt te blijven.Dus wanneer Cutter Labasque dood wordt aangetroffen,
drijvend in het moeras, lijkt niemand zich daar veel van aan te trekken, ook haar twee ruige broers niet.
De enige die vraag tekens zet bij de officiële verklaring van zelfmoord is Cutters jeugdvriendin Loyal May, kort daarvoor teruggekeerd om voor haar bejaarde moeder te zorgen. Loyal verliet Jacknife op18 jarige leeftijd, nadat ze alles had verraden wat haar dierbaarwas. Misschien is er voor haar geen manier meer om vergevingte vinden, maar wél genoegdoening, mits ze in staat is te achter halen wat er werkelijk met Cutter is gebeurd...
Onze laatste wilde dagen is de nieuwe roman van Sunday Times bestsellerauteur Anna Bailey: een zinderende, zweterige,
suggestieve, spannende roman over een hechte gemeenschap en de geheimen die ze verborgen wil houden.
‘Meeslepend, gedurfd en brutaal.’– CHRIS WHITAKER, WINNAAR CWA GOLD DAGGER AWARD
Details
| EAN : | 9789493169630 |
| Uitgever : | Meridiaan Uitgevers |
| Vertaler : | Kees Mollema |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 207 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 31 mm |
| Gewicht : | 426 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Keywords : | thrillers;romans;louisiana;zuidelijke staten van de verenigde staten;marginaliteit;armoede;familie |