23,99
Tekst achterflap
THE SUNDAY TIMES NO.1 BESTSELLERHalf His Age is a highly anticipated, funny, sad, thrilling novel about sex, class, desire, and power - and the (often misguided) lengths we'll go to to get what we want, from Jennette McCurdy, the three-million copy bestselling author of I'm Glad My Mom Died.
Beschrijving
THE SUNDAY TIMES NO.1 BESTSELLERHalf His Age is a highly anticipated, funny, sad, thrilling novel about sex, class, desire, and power - and the (often misguided) lengths we'll go to to get what we want, from Jennette McCurdy, the three-million copy bestselling author of I'm Glad My Mom Died.
Details
| EAN : | 9780008617707 |
| Uitgever : | Harper Collins UK |
| Publicatie datum : | 20-01-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 292 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 288 |
| Keywords : | onmogelijke liefde;leeftijdsverschillen (relaties);romans |