21,95
Voorraad
Te bestellen
Details
| EAN : | 9780571365470 |
| Uitgever : | Faber Et Faber |
| Publicatie datum : | 21-09-2024 |
| Uitvoering : | Boek |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 505 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 448 |