19,99
Voorraad
Bestelbaar
Tekst achterflap
The Witch brings the mysteries of womanhood and motherhood into sharp relief and leaves us teetering on the edge, unbalanced by questions as seemingly unbreakable relationships break down left and right.
Beschrijving
The Witch brings the mysteries of womanhood and motherhood into sharp relief and leaves us teetering on the edge, unbalanced by questions as seemingly unbreakable relationships break down left and right.
Details
| EAN : | 9781529449389 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Publicatie datum : | 14-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 155 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 144 |