23,99
Niet op voorraad
Voorraad
Details
| EAN : | 9781529946130 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Publicatie datum : | 05-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 236 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 417 gr |
| Status : | Niet op voorraad |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Keywords : | humoristische literatuur;romans;disfunctionele gezinnen |