The midnight library
Matt Haig
Engels | 10-03-2021 | 320 pagina's
9781786892737
Paperback / softback
14,99
Voorraad
Bestelbaar
Tekst achterflap
The life-changing reader-favourite, from the acclaimed author of How To Stop Time, Reasons to Stay Alive and The Comfort Book
Beschrijving
The life-changing reader-favourite, from the acclaimed author of How To Stop Time, Reasons to Stay Alive and The Comfort Book
Details
| EAN : | 9781786892737 |
| Uitgever : | Faber and Faber |
| Publicatie datum : | 10-03-2021 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 254 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Keywords : | romans;lotsbestemming;keuzes |