Atmosphere
Taylor Jenkins Reid
Engels | 09-04-2026 | 337 pagina's
9781804941430
Paperback / softback
14,99
Niet op voorraad
Voorraad
Details
| EAN : | 9781804941430 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 254 gr |
| Status : | Niet op voorraad |
| Aantal pagina's : | 337 |
| Keywords : | romantische literatuur;romans;lgbtqia+;lesbische vrouwen |