Lost Souls Meet Under a Full Moon
Mizuki Tsujimura
Engels | 05-03-2026 | 320 pagina's
9781804992616
Paperback / softback
14,99
Niet op voorraad
Voorraad
Details
| EAN : | 9781804992616 |
| Uitgever : | Penguin Random House USA |
| Vertaler : | Yuki Tejima |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 197 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 221 gr |
| Status : | Niet op voorraad |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Reeks : | Lost Soul Series |