Prinses Snottebelle
Marc-Uwe Kling
Nederlands | 16-04-2026 | 40 pagina's
9789021483221
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
Tekst achterflap
Nieuw boek van de makers van De NEEhoorn!
Prinses Snottebelle is vreselijk onaardig. Op een dag zelfs tegen een lieve kleine heks die voor de paleispoort staat. Als straf betovert het heksje de prinses. Voortaan zal Prinses Snottebelle eruitzien als haar naam. Stel je dat eens voor! Een hoofd zo groen als jouw groenste snottebel. Slijmerig en bleh...
Natuurlijk wil de prinses niets liever dan een andere naam krijgen. Maar ja, hoe kom je daaraan? En welke naam kies je dan?
Een verrassend sprookje en hilarisch actueel. Vol taalgrappen en natuurlijk heerlijk tegendraads. Zoals je gewend bent van de makers van De NEEhoorn!
Beschrijving
Nieuw boek van de makers van De NEEhoorn!
Prinses Snottebelle is vreselijk onaardig. Op een dag zelfs tegen een lieve kleine heks die voor de paleispoort staat. Als straf betovert het heksje de prinses. Voortaan zal Prinses Snottebelle eruitzien als haar naam. Stel je dat eens voor! Een hoofd zo groen als jouw groenste snottebel. Slijmerig en bleh...
Natuurlijk wil de prinses niets liever dan een andere naam krijgen. Maar ja, hoe kom je daaraan? En welke naam kies je dan?
Een verrassend sprookje en hilarisch actueel. Vol taalgrappen en natuurlijk heerlijk tegendraads. Zoals je gewend bent van de makers van De NEEhoorn!
Details
| EAN : | 9789021483221 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Jaap Robben |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 278 mm |
| Breedte : | 254 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 428 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 40 |
| Keywords : | prentenboeken;prinsen en prinsessen |