Belgium 2040
Rudy Aernoudt-Peter De Keyzer
Nederlands | 19-03-2026 | 176 pagina's
9789022342817
Paperback / softback
22,50
Tekst achterflap
De wereld verandert razendsnel. Geopolitieke spanningen, een wankele economie en grote maatschappelijke verschuivingen zetten onze welvaart onder druk. In deze stormachtige tijden klampt België zich traditiegetrouw vast aan stabiliteit, maar dat leidt tot stilstand.
Wat we nu nodig hebben? Een heldere en ambitieuze strategie. Een plan om van België de best presterende en meest welvarende natie van Europa te maken.
Aernoudt en De Keyzer leveren dat: een visionaire én realistische gids om ons land sterker, wendbaarder en klaar voor de toekomst te maken. De auteurs duiken niet weg voor moeilijke keuzes en stellen moedige hervormingen voor. Van een modern leger en beter onderwijs tot een efficiënte overheid en minder belastingen. Van een dynamische arbeidsmarkt tot een slim migratiebeleid dat werkt. Centraal staat een nieuwe cultuur van verantwoordelijkheid, voor iedereen.
Geen luchtkastelen, maar concrete voorstellen gebaseerd op wat in andere landen succesvol is: Belgium 2040 biedt een duidelijk pad vooruit en is een must-read voor iedereen die gelooft in het potentieel van België.
Beschrijving
De wereld verandert razendsnel. Geopolitieke spanningen, een wankele economie en grote maatschappelijke verschuivingen zetten onze welvaart onder druk. In deze stormachtige tijden klampt België zich traditiegetrouw vast aan stabiliteit, maar dat leidt tot stilstand.
Wat we nu nodig hebben? Een heldere en ambitieuze strategie. Een plan om van België de best presterende en meest welvarende natie van Europa te maken.
Aernoudt en De Keyzer leveren dat: een visionaire én realistische gids om ons land sterker, wendbaarder en klaar voor de toekomst te maken. De auteurs duiken niet weg voor moeilijke keuzes en stellen moedige hervormingen voor. Van een modern leger en beter onderwijs tot een efficiënte overheid en minder belastingen. Van een dynamische arbeidsmarkt tot een slim migratiebeleid dat werkt. Centraal staat een nieuwe cultuur van verantwoordelijkheid, voor iedereen.
Geen luchtkastelen, maar concrete voorstellen gebaseerd op wat in andere landen succesvol is: Belgium 2040 biedt een duidelijk pad vooruit en is een must-read voor iedereen die gelooft in het potentieel van België.
Details
| EAN : | 9789022342817 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 19-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 324 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |
| Keywords : | ambtenaren;begroting;belastingen;defensie;economie;efficiëntie;kabinetten;overheid;overheidsbeslag;staatsschuld;weerbaarheid;maatschappijkritiek;belgië;toekomst |