God, techniek en alwetendheid
Mehdi Belhaj Kacem
Nederlands | 12-03-2026 | 160 pagina's
9789025914486
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Korte beschrijving/Annotatie
Prikkelende filosofische kritiek op technologie in de geest van Byung-Chul Han.
Tekst achterflap
De Frans-Tunesische filosoof Mehdi Belhaj Kacem beschikt over een zeldzaam origineel tegengeluid. In dit boek schrijft hij over de rol van technologie in ons leven en in onze maatschappij, met een scherpte en radicaliteit die hem in Frankrijk al tot cultfilosoof maakte.
Deze Nederlandse vertaling introduceert een denker die de erfenis van Derrida en Badiou weet te verbinden met de urgentie van het heden – een onderscheidend werk voor de lezers van Byung-Chul Han en Markus Gabriel.
Beschrijving
De Frans-Tunesische filosoof Mehdi Belhaj Kacem beschikt over een zeldzaam origineel tegengeluid. In dit boek schrijft hij over de rol van technologie in ons leven en in onze maatschappij, met een scherpte en radicaliteit die hem in Frankrijk al tot cultfilosoof maakte.
Deze Nederlandse vertaling introduceert een denker die de erfenis van Derrida en Badiou weet te verbinden met de urgentie van het heden – een onderscheidend werk voor de lezers van Byung-Chul Han en Markus Gabriel.
Details
| EAN : | 9789025914486 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 202 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | maatschappij en technologie;godsdienst en wetenschappen |