Boekhandel Raaklijn - 8000 Brugge

De kliniek


Nederlands | 18-06-2024 | 432 pagina's

9789026364617

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99


 Voorraad

   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Dl 2 in de Connie Woolwine-serie van de bestsellerauteur Helen Fields, bekend van de D.I. Callanach serie met Luc en Ava in de hoofdrollen. Voor de lezers van Karen Slaughter en M.J. Arlidge.

Tekst achterflap

Connie Woolwine is terug in deze nagelbijtend spannende thriller.


‘Heerlijk duister en ontzettend meeslepend – ik kon het niet wegleggen.’ – Clare Mackintosh


‘Briljant! De kliniek is een schokkend verhaal dat je vanaf de eerste pagina niet meer loslaat. Ik verslond het in één keer.’ – Jeffery Deaver


‘Gewoon wauw! Een van de beste thrillers die ik in lange tijd heb gelezen.’ – Lisa Gardner


Op de gesloten afdeling van een extra beveiligde inrichting voor geesteszieke criminelen doorsnijdt een schreeuw de stilte van de nacht. De volgende ochtend wordt het lichaam van een verpleegkundige gevonden en blijkt haar dochtertje ontvoerd. De tijd dringt, want het kleine meisje kan maar een paar dagen overleven zonder medische zorg.


Forensisch psycholoog dr. Connie Woolwine staat bekend om haar vermogen zich in te leven in de psyche van moordenaars, en om haar goede daderprofielen. Nu moet ze als psychiater undercover gaan tussen de gevaarlijkste mannen ter wereld en haar unieke talent gebruiken om het meisje te vinden voordat het te laat is...

Beschrijving

Connie Woolwine is terug in deze nagelbijtend spannende thriller.


‘Heerlijk duister en ontzettend meeslepend – ik kon het niet wegleggen.’ – Clare Mackintosh


‘Briljant! De kliniek is een schokkend verhaal dat je vanaf de eerste pagina niet meer loslaat. Ik verslond het in één keer.’ – Jeffery Deaver


‘Gewoon wauw! Een van de beste thrillers die ik in lange tijd heb gelezen.’ – Lisa Gardner


Op de gesloten afdeling van een extra beveiligde inrichting voor geesteszieke criminelen doorsnijdt een schreeuw de stilte van de nacht. De volgende ochtend wordt het lichaam van een verpleegkundige gevonden en blijkt haar dochtertje ontvoerd. De tijd dringt, want het kleine meisje kan maar een paar dagen overleven zonder medische zorg.


Forensisch psycholoog dr. Connie Woolwine staat bekend om haar vermogen zich in te leven in de psyche van moordenaars, en om haar goede daderprofielen. Nu moet ze als psychiater undercover gaan tussen de gevaarlijkste mannen ter wereld en haar unieke talent gebruiken om het meisje te vinden voordat het te laat is...

Details

EAN :9789026364617
Auteur: 
Uitgever :Ambo/Anthos Uitgevers
Vertaler : Yolande Ligterink
Publicatie datum :  18-06-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :214 mm
Breedte :137 mm
Dikte :37 mm
Gewicht :509 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :432
Reeks :  Connie Woolwine
Keywords :  woolwine connie;thrillers;romans