Het Boek van God en mensen
Jonatan Beeftink
Nederlands | 25-02-2026 | 180 pagina's
9789403873534
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
27,63
Tekst achterflap
De Bijbel voor kinderen in acht geschiedenissen. De Schepping, de Zondeval, Abraham, Jakob krijgt de zegen, Mozes, de beloofde Koning, het eerste Kerstfeest en het eerste Pasen. Zoals Jezus o.a. de Emmaüsgangers vertelde vind je Hem terug in elk van deze geschiedenissen. Hij is de rode draad door de Bijbel.
Beschrijving
De Bijbel voor kinderen in acht geschiedenissen. De Schepping, de Zondeval, Abraham, Jakob krijgt de zegen, Mozes, de beloofde Koning, het eerste Kerstfeest en het eerste Pasen. Zoals Jezus o.a. de Emmaüsgangers vertelde vind je Hem terug in elk van deze geschiedenissen. Hij is de rode draad door de Bijbel.
Details
| EAN : | 9789403873534 |
| Uitgever : | Mijnbestseller |
| Publicatie datum : | 25-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 266 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 595 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 180 |