Wist je dat? – Poep
Michel Quintin
Nederlands | 30-01-2026 | 64 pagina's
9789463527026
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
13,95
Tekst achterflap
In dit boek vind je de leukste en gekste weetjes over poep. Bijvoorbeeld dat de mens jaarlijks meer dan 500 miljoen ton poep produceert en dat er in Amerika wedstrijden koeienpoep gooien zijn
Beschrijving
In dit boek vind je de leukste en gekste weetjes over poep. Bijvoorbeeld dat de mens jaarlijks meer dan 500 miljoen ton poep produceert en dat er in Amerika wedstrijden koeienpoep gooien zijn
Details
| EAN : | 9789463527026 |
| Uitgever : | Bontekoe & Het Tillenbeest |
| Vertaler : | Claudia Jong |
| Publicatie datum : | 30-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 259 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Wist je dat? |
| Keywords : | poep |