Haar
Michel Quintin
Nederlands | 30-01-2026 | 64 pagina's
9789463527040
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
13,95
Voorraad
Bestelbaar
Tekst achterflap
Wist je dat? … ons lichaam is bedenkt met ongeveer 5 miljoen haren? En dat je heel bijzonder bent als je rood haar hebt?
Beschrijving
Wist je dat? … ons lichaam is bedenkt met ongeveer 5 miljoen haren? En dat je heel bijzonder bent als je rood haar hebt?
Details
| EAN : | 9789463527040 |
| Uitgever : | Bontekoe & Het Tillenbeest |
| Publicatie datum : | 30-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 143 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 259 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Wist je dat? |
| Keywords : | haar;haren |