Scheten
Michel Quintin
Nederlands | 30-01-2026 | 64 pagina's
9789463527064
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
13,95
Tekst achterflap
In dit boek vind je de leukste en gekste weetjes over scheten! Een baby laat al 30 min na de geboorte zijn eerste scheet. En de langst klinkende scheet ooit gemeten 2 minuten en 42 seconden duurde!
Beschrijving
In dit boek vind je de leukste en gekste weetjes over scheten! Een baby laat al 30 min na de geboorte zijn eerste scheet. En de langst klinkende scheet ooit gemeten 2 minuten en 42 seconden duurde!
Details
| EAN : | 9789463527064 |
| Uitgever : | Bontekoe & Het Tillenbeest |
| Vertaler : | Claudia Jong |
| Publicatie datum : | 30-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 219 mm |
| Breedte : | 147 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 257 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |
| Reeks : | Wist je dat? |
| Keywords : | spijsvertering |