Mijn wensen
Roy van der Vlugt
Nederlands | 12-03-2026 | 29 pagina's
9789465385112
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
20,00
Tekst achterflap
Het is belangrijk om je eigen wensen op te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Beschrijving
Het is belangrijk om je eigen wensen op te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Details
| EAN : | 9789465385112 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 260 mm |
| Breedte : | 193 mm |
| Dikte : | 4 mm |
| Gewicht : | 95 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 29 |