Mijn wensen - educatieve editie
Roy Van der Vlugt
Nederlands | 25-02-2026 | 50 pagina's
9789465385457
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,00
Tekst achterflap
Het is belangrijk om je eigen wensenlijstje te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen - educatieve editie" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont. Deze wensenlijst biedt leerkrachten de mogelijkheid om leerlingen een leerzame middag op school te bezorgen. Het idee is dat elk kind een eigen wensenlijstje krijgt, diverse typen wensen opschrijft en het boekje mee naar huis neemt. En wie weet wat daaruit voortkomt.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Beschrijving
Het is belangrijk om je eigen wensenlijstje te schrijven. Je kunt het zelf invullen. Het stimuleert je om na te denken over verschillende typen wensen. Gebaseerd op het boek De Wenswaker.
"Mijn wensen - educatieve editie" is bedacht door Roy van der Vlugt, die met zijn dochters in de prachtige stad Leiden in Nederland woont. Deze wensenlijst biedt leerkrachten de mogelijkheid om leerlingen een leerzame middag op school te bezorgen. Het idee is dat elk kind een eigen wensenlijstje krijgt, diverse typen wensen opschrijft en het boekje mee naar huis neemt. En wie weet wat daaruit voortkomt.
Uitgegeven door: Brave New Books
© Beautiful Memory Builders
Details
| EAN : | 9789465385457 |
| Uitgever : | Brave New Books |
| Publicatie datum : | 25-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 260 mm |
| Breedte : | 193 mm |
| Dikte : | 6 mm |
| Gewicht : | 145 gr |
| Status : | POD (Beschikbaar als print-on-demand.) |
| Aantal pagina's : | 50 |