De fanfare
Alice van de Geest
Nederlands | 12-01-2026 | 24 pagina's
9789492784421
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
17,95
Korte beschrijving/Annotatie
De fanfare, een verhaal dat een feest is om voor te lezen, mee te tellen en muziek te maken.
Tekst achterflap
Vandaag is het straatfeest. Aya wil ook meedoen. Dan krijgt ze een idee: een fanfare! Ze trommelt haar vrienden bij elkaar. Met pannen, een gitaar, sambaballen, trompetten en zelfs stokken verzamelen de kinderen steeds meer muzikanten uit de buurt. Iedereen doet mee, met of zonder echt instrument. Maar hoe zorg je dat al dat lawaai samen muziek wordt? Met een dirigent én een hond op kop wordt het een bonte optocht vol vrolijke klanken.
Een optelverhaal over muziek en samen iets moois maken. Dit verhaal is een feest om voor te lezen én om mee te tellen!
Beschrijving
Vandaag is het straatfeest. Aya wil ook meedoen. Dan krijgt ze een idee: een fanfare! Ze trommelt haar vrienden bij elkaar. Met pannen, een gitaar, sambaballen, trompetten en zelfs stokken verzamelen de kinderen steeds meer muzikanten uit de buurt. Iedereen doet mee, met of zonder echt instrument. Maar hoe zorg je dat al dat lawaai samen muziek wordt? Met een dirigent én een hond op kop wordt het een bonte optocht vol vrolijke klanken.
Een optelverhaal over muziek en samen iets moois maken. Dit verhaal is een feest om voor te lezen én om mee te tellen!
Slogan/Promotie
Vandaag is het straatfeest. Aya wil ook meedoen. Dan krijgt ze een idee: een fanfare! Ze trommelt haar vrienden - met allemaal een andere origine - bij elkaar. Iedereen doet mee, met of zonder echt instrument. Met een dirigent én een hond op kop wordt het een bonte optocht vol vrolijke klanken. Dit optelverhaal is een feest om voor te lezen én om mee te tellen!
Details
| EAN : | 9789492784421 |
| Uitgever : | Studio Sesam |
| Publicatie datum : | 12-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 217 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 276 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 24 |
| Keywords : | muziek;straatfeest;inclusie;diversiteit;fanfare;prentenboeken;andere culturen |